BAŞİSKELE BELEİDYESİ ÇOCUKLARI UNUTMADI
Ford otosan
HAZERBEY BESİ ÇİFTLİĞİ
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
Vatsap ihbar hattı
Haber
13 Mayıs 2021 - Perşembe 21:44
 
BAŞİSKELE BELEİDYESİ ÇOCUKLARI UNUTMADI
Başiskele Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmadan dolayı Ramazan Bayramı’nda evlerinde kalmak zorunda kalan çocukları unutmadı.
KÜLTÜR Haberi
BAŞİSKELE BELEİDYESİ ÇOCUKLARI UNUTMADI

Başiskele Belediyesi İlçede geleceğin teminatı çocuklara büyük değer Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'nün talimatıyla harekete geçen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri düzenlediği etkinlikle ilçenin şanslı çocuklarına bir sürpriz hazırlayarak bayram sevincini yaşattı.
 
Geçen Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi bu bayramda da Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle şeker toplayamayan çocuklar,  Başiskele Belediyesi ekiplerinin sürpriziyle bayram sevincini yaşadı. 
 
Özenle süslenen üstü açık klasik woswos arabalar ve belediye araçlarının oluşturduğu  kortej, çocuk şarkıları eşliğinde mahalleleri dolaştı. Pamuk Prenses, Karagöz ve Hacivat maskotlarıyla birlikte oyunlar oynayan ve dans eden minikler, bayram şekerlerini de maskotların elinden aldılar. 
 
Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'nün bayram tebriği de hoparlörden iletilen etkinlikte, 7'den 77'ye tüm Başiskelelilerin gönüllerine dokunuldu. Ramazan Bayramı boyunca tüm mahallelerde devam edecek etkinlik halk tarafından büyük beğeni topladı.
 
Sevinçleri gözlerinden okunan çocuklar ve aileleri etkinliği düzenleyen Başkan M. Yasin Özlü ve ekibine teşekkür ettiler. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞİSKELE, BELEİDYESİ, ÇOCUKLARI, UNUTMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı