BEKLENEN KURSLAR ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR
EVENT AJANS
MİRAÇ HOM
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
BAHÇEŞEHİR LOGO 1
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 14:51
 
BEKLENEN KURSLAR ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR
Başiskele Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla komşularının kişisel gelişimi ve hobilerini gerçekleştirebilmesi adına talepler doğrultusunda belediye bağlı semt konaklarında çeşitli el becerileri ve meslek kursları branşlarında eğitimler verecek.
KÜLTÜR Haberi
BEKLENEN KURSLAR ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR

HOBİ KURSLARI

Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen, kadınların el becerilerini geliştirip mesleğe dönüştürerek ev ekonomisine katkı sağlamasına imkan sunan hobi kursları için kayıtlar başlıyor. Başiskele Halk Eğitim Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde yürütülen kurslar sayesinde hobilerini gerçekleştirme fırsatı bulan Başiskeleli kadınlar, boş vakitlerini kaliteli bir biçimde değerlendirirken bir yandan da sosyalleşme fırsatı buluyor.

BİRÇOK ALANDA EĞİTİM

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi görmesi beklenen hobi kurslarında; dikiş, el nakışı, makine nakışı, kişisel gelişim, Kuran'ı Kerim, iğne oyası, okuma-yazma, ahşap boyama, deri çanta dikimi, takı ve daha birçok alanda eğitimler verilecek. Kayıtların bu ay içerisinde toplanmasının ardından talepler doğrultusunda programını belirleyecek olan Semt Konaklarında eğitimlerin ekim ayı itibariyle başlaması planlanıyor.

Kurslar ve kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için 0262 310 13 37 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEKLENEN, KURSLAR, ÇOK, YAKINDA, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı