İZMİT BELEDİYESİ VE İBB'DEN KÜLTÜR BULUŞMASI
Ford otosan
HAZERBEY BESİ ÇİFTLİĞİ
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
BAHÇEŞEHİR LOGO 1
Haber
05 Haziran 2021 - Cumartesi 13:04
 
İZMİT BELEDİYESİ VE İBB'DEN KÜLTÜR BULUŞMASI
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Abbas’ı ziyaret etti.
KÜLTÜR Haberi
İZMİT BELEDİYESİ VE İBB'DEN KÜLTÜR BULUŞMASI

‘Sanat kenti İzmit’ yolunda çalışmalarını ve diğer belediyelerle görüşmelerini sürdüren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ulusal ve uluslararası çapta fuar, sergi, panel, konferans, sempozyum ve çeşitli organizasyonlara imza atan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş’yi ziyaret etti. Genel Müdür Murat Abbas’ın karşıladığı Hürriyet’e ziyaretinde Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Meclis Üyeleri Çetin Sarıca, Yaşar Kardaş ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Ali İhsan ENGÜR eşlik etti.
 
KÜLTÜREL FAALİYETLERLE İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİ
Kentte kültürel ve sanatsal etkinliklerin yaygınlaşmasını önemseyen ve göreve geldiğinden bu yana birçok kültürel aktiviteye imzasını atan Başkan Hürriyet, Kültür A.Ş’yi ziyaret ederek İstanbul’da gerçekleştirilen kültürel, eğitsel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Kültürel faaliyetler noktasında karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Kültür A.Ş Genel Müdürü Abbas, Hürriyet ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: İZMİT, BELEDİYESİ, VE, İBB'DEN, KÜLTÜR, BULUŞMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı