SEDAŞ İCRALIK BORÇLARDAN FAİZİ SİLİYOR
EVENT AJANS
MİRAÇ HOM
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
Vatsap ihbar hattı
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 11:11
 
SEDAŞ İCRALIK BORÇLARDAN FAİZİ SİLİYOR
SEDAŞ,kampanyası kapsamında, icra takibine uğramış borçlarda yüzde 100’e kadar faiz indirimi yapacak. Faiz indirimi, kaçak veya usulsüz kullanım kaynaklı borçlar için geçerli olacak.
EKONOMİ Haberi
SEDAŞ İCRALIK BORÇLARDAN FAİZİ SİLİYOR

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), müşterilerine pandemi desteği niteliğinde yeni bir uygulamayı devreye aldı. Sınırlı süre geçerli olacak “Faizi Siliyoruz” isimli kampanya boyunca kaçak veya usulsüz tüketimden kaynaklanan icralık borçlara indirim müjdesi geldi. Çok sayıda elektrik tüketicisini yakından ilgilendiren kampanya ile borçların faiz kaleminde indirime gidilerek, kullanıcılara kolaylık sağlanacak.

SEDAŞ, kaçak kullanım veya usulsüz elektrik tüketiminin neden olduğu, icra takibi başlatılan borçlara faiz indirimi getiriyor. Kampanya kapsamında, icralık borçlardaki gecikme faizlerinde yüzde 100’e varan miktarda indirim yapılacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, icra takibini yürüten hukuk büroları ve SEDAŞ Bölge Müşteri İlişkileri Merkezleri ile iletişime geçerek başvuru ve faizsiz borç ödemesi yapabilecek. Nakit veya kredi kartıyla ödeme imkânı bulunurken anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit yapılabilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEDAŞ, İCRALIK, BORÇLARDAN, FAİZİ, SİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı