YAZ AKADEMİSİ’NDE KEYİFLER YERİNDE
EVENT AJANS
MİRAÇ HOM
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
BAHÇEŞEHİR LOGO 1
Haber
12 Ağustos 2021 - Perşembe 12:59
 
YAZ AKADEMİSİ’NDE KEYİFLER YERİNDE
Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü’nün geldiğinden kısa bir süre sonra hayata kazandırmış olduğu Çocuk Akademisi yaz döneminde faaliyetlerini sürdürerek çocuklara keyifli bir tatil yaşatıyor.
ÇOCUK Haberi
YAZ AKADEMİSİ’NDE KEYİFLER YERİNDE

200 ÖĞRENCİ

Başiskele Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirilen Başiskele Çocuk Üniversitesi yaz döneminde çocukları hem eğitiyor hem de eğlendiriyor. Pandemi nedeniyle iki senedir sosyal ve kültürel aktivitelerden uzak kalan geleceğin hazinesi çocuklar Yaz Akademisi’nde buluştu. 2021-2022 eğitim öğretim yılında 3 ile 8’inci sınıf arası 200 öğrencinin katılımıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Başiskele Yaz Akademisi çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

ÇEVRE İL VE İLÇELERDEN

Eğlenceli ve eğitici bir yaz geçirmek isteyen çocukların yoğun ilgi gösterdiği Yaz Akademisi’ne sadece Başiskele’den değil çevre il ve ilçelerden de öğrenciler katılım sağlıyor. Öğrenciler bilimsel deneyler, akıl, oyunları, robotik kodlama ve tiyatro gibi birçok etkinlikle eğlenirken; diğer yandan da haftada bir gün kampüs dışında düzenlenen gezilerle yeni yerleri keyfedip, eğlenceli tatil geçiriyorlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZ, AKADEMİSİ’NDE, KEYİFLER, YERİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı