ZUCHEX TREND WEEKS, BAŞLADI!
Ford otosan
HAZERBEY BESİ ÇİFTLİĞİ
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
BAHÇEŞEHİR LOGO 1
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 10:16
 
ZUCHEX TREND WEEKS, BAŞLADI!
T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB’in destekleriyle Tarsus Turkey tarafından düzenlenen Zuchex fuarı kapsamında, önemli bir dijital etkinlik gerçekleştiriliyor. Zuchex Trend Weeks’te, Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün seçkin markalarına ait yeni koleksiyonların ve trend ürünlerin detaylı incelemelerine yer veriliyor. 2022 ev ve mutfak eşyaları modasının bugünden görücüye çıktığı bu özel organizasyonu, sektörün yurt içi ve yurt dışından tüm paydaşları ücretsiz olarak ve online takip edebiliyor. Zuchex Trend Weeks’te lanse edilen yeni ürünler, Eylül ayındaki fuarda da özel olarak sergilenecek.
YAŞAM Haberi
ZUCHEX TREND WEEKS, BAŞLADI!

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe 2021’in dünyadaki ilk ve tek büyük buluşması olacak Zuchex fuarı kapsamında, Haziran ayı boyunca trend haftaları düzenleniyor. Zuchex Trend Weeks etkinliği, katılımcı firmaların 2022 koleksiyonlarından en trend ürünleri sektörle buluştururken, yurt içi ve yurt dışından satın almacılar, bu özel tasarımları fuardan önce görme fırsatı yakalıyor. İlk kez düzenlenen etkinlikte Haziran ayı boyunca her hafta seçkin markalara ait tasarımların detaylı ürün incelemelerine yer veriliyor. Zuchex Trend Weeks esnasında fuar öncesinde sergilenecek yeni koleksiyonlar ve trend ürünler, Zuchex 2021 fuarında Tüyap, İstanbul’da sektörün beğenisine sunulacak.

 

31. ULUSLARARASI EV VE MUTFAK EŞYALARI FUARI ZUCHEX, 16-19 EYLÜL’DE

İhracatını her yıl yüzde 10 artıran ve yurt dışı satışlarını 2021 sonunda 5 milyar dolara çıkarmayı hedefleyen Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörü, bölgesinde 2 yıl aradan sonra açılacak ilk fuar olan Zuchex’te bir araya gelecek. 30. yılını kutladığı son fuarda katılımcılarının ve ziyaretçilerinin beklentisini fazlasıyla karşılama başarısı gösteren ve yaklaşık 1,5 milyar dolar hacminde sektörel ticaretin gerçekleştiği Zuchex, 16 – 19 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 31. kez kapılarını açacak.  Zuchex 2021’de, sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, pişirme ekipmanlarından, dekoratif ev ve mutfak eşyalarına, plastik ev eşyalarından bahçe aksesuarlarına kadar binlerce yeni ürün sergilenecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZUCHEX, TREND, WEEKS,, BAŞLADI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı