EBRU MARAL MİNARECİ ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI
Ford otosan
HAZERBEY BESİ ÇİFTLİĞİ
İBRAHİMOĞLU İNŞAAT
BAHÇEŞEHİR LOGO 1
Yazı Detayı
03 Haziran 2021 - Perşembe 13:14
 
ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI
EBRU MARAL MİNARECİ
 
 

Ligler bitti.Şampiyonlar belli oldu. Adana demirspor, BJK, Kocaelispor bu senenin liderleri.Her bir takımı ,yöneticilerini canı gönülden kutlarım. Ancak maalesef değişik bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde evet biliyorum çok sıkıldık her birimiz,artık yaşadığımızı hissetmek istiyoruz ve en önemlisi covidden bunaldık. Haklıyız da.Ama bir gerçek var ki ülkenin 80 i aşılanmadan bu illetten tam olarak kurtulmamız mümkün değil gibi. İşte tam da bu noktada belirtmek isterim ki tüm taraftarlar şampiyonluk naraları atarak yollara döküldü.Halay çekenler,silah atanlar,sarılanlar,şarkılar söyleyenler,aynı araç-otobüs içinde kalabalık bir halde yollara dökülenler.Hani covid tedbirleri ne oldu? Bir gece de bir çok insan bulaş olmuş olabilir.Hani normal hayata dönmek istiyorduk? Bu şekilde çok zor. Tabi ki içimiz kıpır kıpır şampiyon olmuşuz eğlenmek kutlamak en doğal hakkımız . Ancak geçen sene olmadığı gibi bu sene de olmamalıydı. Sadece bu değil tabi,buna benzer her bir toplu katılım yapılmamalıydı. Yapılmamalı da.

Özellikle şu silah atma olayını bir türlü bitiremedik.Kaç can yandı hala akıllanmadık. Bayram,kutlama hep bir bahanemiz var silah atmak için.
Evet zor günlerden geçiyoruz ama bunu da atlatırız.Normal hayatımıza elbet dönücez ve bu çok yakında olacak ben inanıyorum.Ama biraz daha sabır lütfen.İnşaa edilen bir kuleyi yıkmayalım .En baştan başlamak zorunda kalmayalım. 
 
Etiketler: ŞAMPİYONLUK, KUTLAMALARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı